KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2368001
nr 236 8001
Gravyr
Kardinalsporträtt, 1700-tal, (skadat glas), 54x40
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 28 april 2003
kl 18:01:00
650 kr
1.400 kr
850 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.700 kr
2.200 kr
2.300 kr